Onlangs ontving ik via mijn Amerikaanse vriendinnetje een aantal mooie nagellakjes waaronder een tweetal Revlon Scented polishes. Gekker moet het toch bijna niet worden zou je zeggen en ik moet bekennen dat ik mij eigenlijk nauwelijks kon voorstellen dat er een lekkere geur zou kunnen zitten aan nagellak.
Doorgaans is de geur van nagellak natuurlijk helemaal niet zo lekker. Enfin, ik ben natuurlijk direct gaan lakken en vandaag kan ik een van de kleurtjes die ik ontvangen heb aan jullie laten zien, de Revlon Grape Icy! Lees even verder voor meer informatie over de scented polishes en natuurlijk een grotere afbeelding.
De REVLON NAIL POLISH SCENTED SUMMER 2010 collectie bestaat uit in totaal acht kleuren die allemaal lekker zomers en opvallend zijn. Ik ontving de Grape Icy en de Gum Drop. Hieronder een overzichtje van de beschikbare kleuren:
- Beach
- Ocean Breeze
- Peach Smoothie
- Orange Pop
- Gum Drop
- Grape Icy
- Cotton candy
- Bubble Gum

Like Beautyscene op facebook
Tags:
geur nagellak,
Grapy Icy,
nagellak met een geurtje,
Revlon,
Scented nail polish,
scented polishes,

Girlscene
Ze
Fashionscene
Beautyscene
Shopscene
FashionsceneTV
Shopgids
Good2b
Chicklit
24H Beauty deal
Vrouwen.nl
Moviescene








.jpg&w=160&h=160)













.jpg&w=100&h=100)


