Inspiratie & Tutorials

Get ready for summer met de Beautyscene loves summer tag video

Afgelopen maandag hebben we zo''n leuke en gezellige dag gehad! Malou was een dagje op bezoek bij mij thuis ofwel op de Beautyscene redactie! Jawel, Beautyscene wordt helemaal gerund vanuit mijn woonkamer, waar ik (momenteel samen met Vivianne) dagelijks werk aan het schrijven van artikelen en het maken van filmpjes. Omdat het ook weleens gezellig is om samen iets te doen hebben we besloten om een zgn. tag-video op te nemen en dat is een gezellige boel geworden, kijk je even mee?

We hadden het opnemen van een filmpje niet echt gepland, het was zeker een spontane actie en na het zoeken van wat leuke video''s op YouTube besloten we al snel dat het de "I love summer" tag video moest worden. Tenslotte staat de zomer nu echt voor de deur en dat betekent dat er zomerse plannetjes moeten worden gemaakt en favorieten moeten worden gekozen.

Kijk vooral even (nou ja....het fimpje duurt wel 19 minuten, in delen kijken mag natuurlijk ook) naar ons filmpje:

In de video hebben we de volgende vragen beantwoord, misschien is het leuk om zelf ook een keer zo''n "I love summer tag" video te maken?

  • wat is jouw favoriete zomernagellak?
  • wat is jouw favoriete lipproduct/lipkleur in de zomer?
  • wat is jouw favorieten zomergeur?
  • wat is jouw favoriete geurkaars in de zomer?
  • wat is de make-up trend van deze zomer?
  • hoe draag jij jouw haar in de zomer?
  • wat neem je mee naar het terras of naar het strand?
  • wat is jouw favoriete mode-accessoire voor deze zomer?
  • wat zijn jouw vakantieplannen voor deze zomer?
  • wat is jullie favoriete zomergerecht?
  • wat is jouw favoriete terras en/of strand?
  • wat is jouw favoriete zomerdrankje?
  • wat is jouw favoriete zomermuziek?

Wij hebben het vreselijk leuk en gezellig gehad! En wat ben ik trots op mijn meiden die zo heerlijk vrolijk en ongedwongen voor de camera gingen staan, wat zijn ze knap en mooi! We hebben de video eigenlijk in één take opgenomen, dus je ziet de video''s inclusief kleine bloopers zoals Riri Roo en van tijd tot tijd een vallend product, maar dat maakt het wel zo leuk naar mijn idee. Ben jij ook al geabonneerd op het YouTube kanaal van Beautyscene? Je vindt het hier : http://www.youtube.nl/beautysceneNL

Vivianne is tot en met het einde van deze maand nog stagiaire en daarna heeft ze vakantie, waarna ze gaat afstuderen aan de Willem de Kooning academie, ik zal haar wel heel erg missen en met mij eigenlijk iedereen bij mij thuis! Gelukkig woont ze in de buurt en zullen we elkaar vast nog zien of spreken, misschien kan ik haar wel overhalen om af en toe nog iets leuk te doen voor Beautyscene? Maar eerst moet ze maar eens heerlijk vakantie gaan vieren! 
Malou is sinds deze maand officieel "junior redactrice" en haar artikelen zal je twee keer per week voorbij zien komen op Beautyscene, iets waar ik heel blij mee ben. Kortom, van deze meiden gaan we zeker meer zien!

Na de zomervakantie heb ik op de Beautyscene redactie dus weer ruimte voor een full time stagiaire, als jij nog op zoek bent naar een gezellige en leerzame stageplaats, stuur dan gerust een mailtje naar info@beautyscene.nl o.v.v. stage. Ik zoek iemand die een (multi)mediale of communicatie opleiding doet op MBO of HBO niveau, liefst natuurlijk veel affiniteit heeft met beauty en bij voorkeur in de buurt van Dordrecht/Rotterdam woont. Ben jij de stagiaire die ik zoek? 

Deel dit artikel
Back to top