Iedere zaterdag geef ik jullie een kijkje achter de schermen van Beautyscene. Je ziet er welke nieuwe producten bij mij zijn binnen gekomen, er komen persoonlijke foto's en filmpjes voorbij maar ik laat je ook zien wat ik die week gedaan heb voor Beautyscene. Als je mij op Twitter en/of Instagram volgt, dan heb je een aantal foto's misschien al gezien maar in dit artikel zie je toch net iets meer. Kijk je mee naar de foto's van de afgelopen week, met een combinatie van foto's van thuis en onderweg!

Vorige week zaterdag was ik bij de MAC pro store voor een gezellige MAC Technique workshop waarin de 3 MUA van MAC ons uitlegde hoe je bepaalde "probleempjes" kunt oplossen en hoe je er nog mooier uit kunt zien

Na de workshop liep ik langs Shoebaloo op de Leidsestraat waar de sale in volle gang was, 70 % korting....je begrijpt dat ik niet met lege voeten....handen naar buiten ging? Ik heb me echt moeten inhouden, want ik had wel 10 paar kunnen kiezen...tja, dat is natuurlijk leuk, maar de schoenen daar kosten (na de korting) toch al gauw nog 200 euro of meer per paar...

Dit zijn ze, mijn nieuwe leopard Dolce & Gabbana sandalen, kun je je voorstellen dat ik nog helemaal geen panterprintschoenen had? Haha...ongeloofelijk, maar ik kon telkens geen perfecte vinden..tot zaterdag! Ik ben er blij mee, perfect ook voor de zomer!

Zondag ging ik even richting Makro, leuk om nieuwe dingen te ontdekken zoals deze superhandige, kant-en-klare, verse kruidentheemelanges van Pluk kruidje! Fijn ook dat je de zakjes zeker 10 dagen goed kunt houden, dat is echt geweldig. Ik heb de proefdoos met 10 zakjes meegenomen, volgens mij kost die rond de 10 euro

En natuurlijk heb ik weer wat verse kruiden meegenomen, bij mijn AH's hebben ze die nooit (althans, niet alle) dus ik nam mijn kans maar direct even waar, lekker!

Wat een frisse collectie, de Nectar & Nudes collectie van Bobbi Brown, binnenkort gaat deze in de review...

De nagellakjes vliegen me om de oren, dit is de lente collectie van Essie die er behoorlijk "maritiem" uitziet, niet echt verrassend...maar....ik ga ze testen!

Oeh la la, de MAC samples voor de komende collecties zijn binnen, waar moet ik beginnen?

Maandagavond was de show van Tom Ford in Londen, het was weer een geweldige (herfst/winter) collectie en op mijn wishlist staat dit fijne jurkje....haha, nee hoor een beetje too much! Maar hij maakt weer een mooie statement door een sportshirt een Tom Ford twist te geven, als grapje vertelde hij dat je er zo geen 65 maar 6500 dollar voor hoeft te betalen, koopje toch?

Dinsdag zat ik, samen met 12 andere beautyjournalisten aan een exclusieve Tom Ford lunch, waar de nieuwe parfum werd gepresenteerd. Ik mag er nog helemaal niets over delen, maar ik kan je wel verklappen dat deze chocolaatjes van restaurant Bord'eau van Hotel de l'Europe erg lekker waren! Oh ja, de parfum is hemels....

Selfie in de wc, wat een beroerd licht, haha! You can't have 'm all!

Deze blush glace's van By terry zijn meer dan geweldig, ze geven een heerlijke natuurlijk blos en ruiken naar rozen.....zo zalig! Nu al te vinden bij Cosmeticary, de review volgt!

Mijn ochtendroutine bestaat uit het gebruiken van deze producten, in de aankomende week maak ik weer een update van mijn persoonlijke routine, hier alvast een sneak peek! Nieuw zijn het Extra-firming eye lift perfecting serum van Clarins en Le Lift van Chanel

Vooruit, een outfit of the day met alleen maar dingen van Zara....behalve de bril, die is van Chanel

Wat doen de schaatsers het geweldig in Sotchi, grappig om te zien dat de vrouwen soms ook oranje nagellak dragen, misschien wel deze van OPI?

Nieuw van OPI, de Glitter Off peelable base coat, een basiscoat die je (als het goed zit) zo inclusief nagellak van de nagel kunt trekken, dat zou heel veel geboen schelen! Ik ga het snel testen!

Ben jij fan van Chloé? Dan is het misschien leuk om nu een flacon nieuwe See by Chloé eau fraiche te kopen bij ICI Paris XL, je krijgt dan nl. deze leuke hanger incl. ketting cadeau....too cute <3

Wat een heerlijke kleurtjes in de nieuwe collectie van Orly, nog meer nagellak....dat wordt druk swatchen de komende tijd!

Wat een beeldschone poeder/highlighter van Armani, de Effeto Nudo collectie ligt heel binnenkort in de winkels, meer informatie in dit artikel Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws, volg mij dan op Twitter (@mrsbeautyscene) of Instagram (@mrsbeautyscene). In de komende week ga ik (toevallig) twee keer een behandeling volgen, 1 voor mijn haar en 1 voor mijn huid, daarnaast zijn er nog meer events waar ik (als er tijd voor is) naar toe kan gaan. Jullie zien het allemaal volgende week weer of eerder als je mij volgt!