Blogs & Editorial

Photo diary van 1 juli 2016 - zilveren masker & fijne foundation ontdekken

Morning! Vanochtend scheen de zon als een malle mijn slaapkamer binnen, maar inmiddels drijven de regenwolken weer over. Nou ja, met een weekendje relaxen in het vooruitzicht vind ik dat ook weer niet zo erg. Gisteren werkte ik heel veel mails weg, ruimde ik mijn fotomappen op de computer op en deed ik meer saai werk. Daar heb ik geen foto's van, maar wel van mooie en fijne nieuwe producten die ik kreeg. Kijk je mee naar mijn photo diary van 1 juli 2016?

Dit ga ik dit weekend eens testen, de Braun Silk-Expert IPL, als het goed is heb je na een paar weken behandelen veel meer tot weinig haargroei meer. Ik ben eigenlijk wel klaar met het epileren/scheren van mijn bikinilijn, hopelijk doet het geen pijn. Binnenkort een eerste indruk artikel!

Ik test wat Hot Lips van Charlotte Tilbury, Kim K.W. is echt wel te licht voor me. Zeker in combinatie met mijn blonde haren wordt het echt ordi. Ik ga kijken of het lukt met een mooi potlood eronder, vast wel!

Maar Secret Salma is wel geweldig, wat een heerlijke kleur. Vandaag meer en duidelijkere swatches online!

Er mag nog wel even een strijkiijzer overheen, maar wat een leuke tas kreeg ik van Chanek :-)

Chanel Le Rouge no 1 collection heeft veel, heel veel rood, zoals je kunt zien op deze "verfwaaier". Handig om te kijken of een kleur je staat eigenlijk.

Les 4 ombres Candeur et experience is een prachtige, mat oogschaduwpalette. Je vindt alle informatie over de collectie in dit artikel, de collectie is vanaf 12 augustus 2016 te koop.

Ik schreef er gisteren al even over, MAC heeft in de USA zijn prijzen van heel veel producten enorm verlaagd, de eye shadow X 15 palettes kosten nog maar $ 65,00.

En hier in Nederland zijn de prijzen helaas nog hoog, het palette kost hier EUR 116,00. Je kunt dus bijna 2 palettes in de USA kopen voor die prijs. Ik heb al geinformeerd of er ook prijsverlagingen in Nederland komen, maar er is nog niets over bekend....jammer.

Ik kreeg een grote bos witte roze om de zomer te vieren van D & G Beauty. Prachtig zijn ze, maar ik zou eigenlijk best weleens weer een flesje Light Blue willen hebben, haha.

Vandaag in de test, de foundation, poeder en bronzer van Jetske Ultee, dit is het effect aan het eind van de middag, ik ben behoorlijk tevreden. De review komt na het weekend.

Secret Salma is echt mooi en blijft ook nog eens goed zitten!

Glamglow heeft altijd behoorlijk vernieuwende producten, deze Gravitymud firming treatment is een zilverkleurig, peel-off masker dat een dunne laagj op je huid legt. Ik moet het nog echt testen, maar op mijn hand gaf het al een supermooi effect.

Dit moet er geweldig uitzien op mijn gezicht, ik ga testen! Ik vind alleen de geur wel erg overheersend, maar dat herken ik wel van de andere producten van dit sexy, Amerikaanse merk.

 

Dit weekend hebben we eens geen verplichtingen en dat is wel lekker, want volgende week en de week erna hebben we behoorlijk volle agenda's. Tijd voor wat ontspanning met veel lezen, Netflix, HBO & chill! Goed weekend allemaal.

Deel dit artikel
Back to top