Pai Skincare is een prachtig groen merk dat vooral bekend staat hun milde maar zeer effectieve gezichtverzorgingsproducten voor de gevoelige huid. Tot voorkort ontwikkelde Pai uitsluitend producten voor het gezicht maar vandaag introduceren zij een bodyproduct dat speciaal ontwikkeld is voor de hypergevoelige huid. De Pai Skincare Comfey & Calendula Calming Body Cream.
In Nederland is dit prachtige merk geïntroduceerd door eco luxe webwinkel Shizo, vanaf 1 juni vinden jullie hier ook dit allernieuwste product! Lees even verder voor meer informatie.
De Pai Skincare Comfey & Calendula Calming Body Cream is pure verwennerij voor de allergevoeligste huidtypen. De body cream is speciaal ontwikkeld voor mensen die regelmatig allergische reacties ondervinden bij traditionele verzorgingsproducten. Dit product is mild en daarnaast 100% natuurlijk en bevat geen agressieve ingrediënten zoals kunstmatige geurstoffen, alcohol of petrochemicaliën.
De huidactieve stoffen in dit product zijn Comfrey/Smeerwortel en Calendula. De Comfrey heeft helende eigenschappen, hersteld en verzacht de meest geïrriteerde huid. Daarnaast is dit ingrediënt rijk aan allantoine en dit stimuleert de celvernieuwing. Calendula heeft naast sterke ontstekingsremmende eigenschappen ook een kalmerende werking. Tot slot bevat dit nieuwe product ook een hoge concentratie polyphenol en caroteen en deze twee stoffen bevorderen de celvernieuwing, huidherstel en dat is natuurlijk ook erg prettig bij het herstellen van de huid na (veel) blootstelling aan de zon.
Ik ben erg benieuwd naar dit product. Ik denk dat het een absolute verrijking van het Shizo assortiment is en natuurlijk een uitkomst voor dames met een gevoelige huid. De toegevoegde oliën brengen en houden het vochtgehalte in de huid op peil en houden de huid ook nog eens lekker soepel. De emulsie met Shea Butter, jasmijnolie en vitamine E is zacht, romig en goed smeerbaar.
Pai werd in de UK ontwikkeld door Sarah Brown die zelf enorme last had van een overgevoelige huid. Zij vond het erg moeilijk om geschikte producten te vinden voor haar huid en besloot daarom zelf een lijn te ontwikkelen die wel aan haar verwachtingen voldeed. De luxe, maar prettig geprijsde producten voor gezichtsverzorging sleepten al enkele prijzen in de wacht. De producten van Pai Skincare dragen een organic label en zijn gecertificeerd door de UK Soil Association. Daarnaast zijn alle producten zeer geschikt voor veganisten.
Pai Skincare Comfrey & Calendula Calming Body Cream is verpakt in een prettige pompflacon en kost € 32,50 (200 ml). Deze nieuwe Body Cream en natuurlijk alle andere Pai Skincare producten zijn in Nederland exclusief verkrijgbaar bij Shizo.nl. Neem snel even een kijkje in de webshop en vergeet bij een bestelling natuurlijk niet de kortingcode “lushious”te gebruiken. Hiermee krijg je namelijk een korting van 5% op het totale aankoopbedrag (excl. de verzendkosten).
Bijdrage van Wenvers