Algemeen

Even voorstellen, onze stagiaire Gianna!

Eindelijk is het zover, onze stagiaire Gianna stelt zich aan jullie voor! De eerste producten zijn naar haar onderweg en jullie kunnen in dit artikel alvast een beetje met haar kennismaken. Ik weet zeker dat Gianna een superleuke aanvulling is op ons team, ik wordt al blij als ik haar eerste stukje lees, heerlijk zo''n jonge spontane meid! Lees dus snel verder om alles over Gianna te weten te komen! Lieve, lieve lezeressen! Wat ben ik blij met het feit dat ik jullie de komende twee maanden mag gaan vermaken! Allereerst zal ik mezelf voorstellen, zodat jullie enigszins een beeld van me krijgen. Mijn naam is Gianna en ik ben zestien lentes jong. Volgens mij betekent dat dat ik automatisch terecht kom in het hokje ‘jonge beautybloggers’. Met niet al te veel ervaring ga ik desondanks alles uit de kast halen om eerlijk voor jullie te gaan reviewen en zal ik geen blad voor mijn mond nemen mocht dat nodig zijn. Ik ben geboren in Rotterdam, maar tegenwoordig woon ik samen met mijn moeder en mijn stiefvader (vervelend woord, trouwens) in de buurt van Roosendaal. In Rotterdam ben ik nog vaak te vinden, omdat mijn vader daar woont. Volgende week begin ik met mijn vijfde jaar VWO, na een lange vakantie moet ik eerlijk zeggen dat ik er wel weer aan toe ben om naar school te gaan. Naast school, waar ik voorzitter ben van onze leerlingenraad, speel ik drie keer in de week hockey en werk ik als caissière in de plaatselijke supermarkt. Daar heb ik mijn huidige vriend Tim ontmoet, waarop ik na zeven maanden nog steeds smoorverliefd ben. De passie voor beauty stroomt door mijn aderen, volgens mij heb ik het geërfd van mijn oma. Ik kan me in een parfumerie uren vermaken, maar ook op Youtube vind ik het heerlijk om filmpjes te kijken van bijvoorbeeld MichellePhan en MeganheartsMakeup. Via YouTube kwam ik dan ook terecht op Lushiousbeauty. Lushious is eigenlijk de enige website waar ik, naast Twitter regelmatig op surf. Andere beautyblogs vind ik leuk om te lezen, maar ik volg ze niet op de voet. Mijn interesse ligt vooral bij de wat duurdere merken, zoals MAC, Bobbi Brown, Dior, Chanel, Estee Lauder en Lancôme. Maar ook van goedkope spulletjes ben ik niet vies, zo ben ik bijvoorbeeld verslaafd aan Elnett van L’Oréal en de mascara’s van Maybelline. Deze laatste categorie zal, voor zover ik heb begrepen, degene worden waarop ik me voor jullie ga richten. Verwacht vooral eerlijke, dus soms ook negatieve reviews, want ik kom uit Rotterdam, en daar zeggen we alles recht voor z’n raap! Tot snel, heel veel liefs, Gianna. Nogmaals van harte welkom, Gianna!! Zoals gezegd zijn de eerste review spulletjes naar je onderweg! In principe zullen de artikelen van Gianna in het weekend verschijnen, maar als ze gedurende de week ook nog tijd en zin heeft om voor ons te schrijven, dan zullen we haar wellicht nog vaker zien! We hebben in elk geval alle vertrouwen in je en natuurlijk volgen Wendy en ik je al op Twitter, het zou zeker leuk zijn als lezeressen dat ook gaan doen!

Deel dit artikel
Back to top