Afgelopen vrijdag ontving ik een aantal mooie nagellakjes uit nieuwe Zoya Fire & Ice collectie. Dit is een collectie die in totaal zes nagellakjes bevat. De kleuren zijn uniek en bevatten allemaal een meer dan bijzondere twist. Vandaag heb ik voor jullie ter inspiratie de wat mij betreft mooiste kleur voor jullie uitgekozen: Crystal! Lees verder voor meer informatie over deze collectie en natuurlijk een grotere afbeelding en close up.
Crystal is een ijzig midden blauwe kleur met een licht zilveren foil uitstraling. De nagellak bevat een gouden en blauwe glitter en is niet mooi, maar simpelweg schitterend. Ik ben enorm onder de indruk! Toen ik afgelopen vrijdag een aantal preview afbeeldingen twitterde kreeg ik erg veel positieve reacties op deze kleur, en dat is geheel terecht.
Deze nagellak heeft een mooie hoogglans dus ik heb geprobeerd een afbeelding te maken zonder flitser, omdat jullie op deze manier een goed beeld krijgen van de kleur en de prachtige glitters. Op de onderstaande afbeelding draag ik twee laagjes Zoya Crystal zonder top coat.
Hieronder nog even de kleurtjes en omschrijvingen van de Zoya Fire & Ice collectie. Jullie kunnen nog swatches in de vorm van NOTD’s verwachten van de kleuren Sarah en Tiffany.

Deze nagellakjes zijn voor EUR 8.95 per stuk verkrijgbaar bij Nailpolish Fashion. Lezeressen van Lushious Beauty ontvangen een korting van maarliefst 10% op hun bestelling (ex verzendkosten) met code ‘lushious’. Nailpolish Fashion is een uitermate prettige en betrouwbare webwinkel waar je een heleboel leuke nagellak collecties kunt vinden waaronder ook de heerlijke Kerst collectie van China Glaze ’tis the season to be naughty and nice! waarover je in dit artikel nog veel meer kunt lezen! Bijdrage van Wendy