Zijn jullie net als ik ook groot fan van de make-up van Chanel? Sinds ik mijn eerste lipstick van Chanel kocht op de leeftijd van 14 jaar ben ik een hele grote fan! Hun producten zijn natuurlijk zeer hoogstaand van kwaliteit en zeer luxe, binnenkort zal ik eens wat foto''s maken van mijn Chanel stash!
Maar nu eerst de informatie over de lente make-up van Chanel.
De collectie Bohemian Fantasy is bedacht door Peter Philips, de Internationaal Directeur van de afdeling Creation Maquillage van Chanel, toen hij in de archieven van het bedrijf de Haute Couture collectie vond uit 1939. In die collectie waren verschillende jurken in zigeunerstijl opgenomen waarbij hij direct moest denken aan een zigeunering met haar donkere blik en glanzende lippen, de collectie is vanzelfspreken gebaseerd op dit beeld.
In de collectie zijn de colgende producten opgenomen :
Dit zijn de kleuromschrijvingen van de lipsticks en lipglosses die zijn opgenomen in deze collectie. Rouge Hydrabase (lipsticks)
Aqualumiere (transparante lipgloss)
Levres Scilllintante (lipgloss)
De rest van de producten met hun kleuromschrijvingen:
Ik beloof dat jullie nog betere, mooiere foto''s te zien krijgen maar helaas werken de afbeeldingen even niet zo mee. Bij mijn vaste Chanel-verkooppunt ligt al een Vendetta nagellak voor me klaar, die ik maar snel moet ophalen, want het lijkt mij een erg mooie kleur. Als het goed is, zal deze kleur wel in de permante collectie van Chanel opgenomen blijven, dus dat is wel erg fijn!