Ik ga jullie weer iets fijns laten zien van MAC, maar ren niet direct naar de winkels want deze onderstaande producten worden alleen maar verkocht in een aantal duty free shops op vliegvelden, helaas niet op Schiphol! Maar misschien kom je deze zomer toch wel op een ander vliegveld waar ze deze shops wel hebben, bijvoorbeeld op Heathrow in Londen. En misschien kun je anders iemand anders vragen iets van de MAC Trip II collectie mee te nemen, want dat wil ik jullie laten zien...... Lees dus snel verder voor alle informatie over deze bijzondere collectie.... Sinds een flink aantal jaren brengt MAC een speciale Trip collectie uit, die dus alleen wordt verkocht op vliegvelden. Het zijn vrijwel altijd palette''s met daarin een aantal producten die eigenlijk speciaal geschikt zijn om mee te nemen op reis. Daarnaast vind je er ook verschillende setjes in terug van bijvoorbeeld kohl pencils, lipglasses of mascara''s. Deze Trip II collectie is volgens mij de eerste waarvan de beelden ook echt officieel bekend worden gemaakt door MAC, alsmede de kleuren die in de palette''s zitten, van eerdere collectie''s is maar heel weinig informatie terug te vinden op internet. Soms kom je op Ebay nog wel eens wat Trip palette''s tegen, zoals bijvoorbeeld deze. Genoeg geschreven nu, op naar de foto''s en de informatie over de diverse palette''s en producten. Cool Eyes Palette
Neutral Eyes Palette
Warm Lips Palette
Neutral Lips Palette
Cool Lips Palette
Ik heb bij MAC voor jullie nagevraagd waar in Europa je deze producten zou kunnen kopen, maar zij konden daar ook geen uitsluitsel over geven, als ik meer informatie krijg dan pas ik dit bericht natuurlijk aan.
Ik zie in elk geval mooi palette''s voorbij komen, exta leuk vind ik het dat er verschillende kleuren oogschaduw en blush terugkomen die van bijzonder mooie collectie''s waren. Zo vind je de Springtime Skipper van de Barbie collectie terug in het Cool eyes paletten en de Cassette uit de Heatherette collectie in het Warm eyes palette. En dan natuurlijk nog de prachtige beauty powder blushes!!
De producten zijn in principe vanaf nu beschikbaar t/m augustus 2009, helaas heb ik ook geen officiele prijsinformatie,zodra ik dat wel heb meldt ik dat weer hier.
Ik heb in elk geval alvast het Neutral eye palette gekocht op Ebay, want ik ben nu eenmaal een "sucker" voor speciale palette''s, zodra het binnen is, maak ik natuurlijk nog een foto. Laten jullie het ook weten als je iets van deze collectie heb gekocht? En laat je dan ook weten waar en hoe duur ze waren? Alvast bedankt namens alle MAC fans!
Bijdrage van Lushious Babe